Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Bamboo, top quality
- Dense foliage
- Artificial trunk
- The article is delivered ready to stand
- Suitable for outdoor use
- With greencolored lifelike leaves
- High quality
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 17 x artificial trunk |
| Standing/fixation | Design planter with decorative stones |
| Color | Green |
| Foliage | Material:textile |
| Decor style | Tropics; houseplant |
| Dimensions | Height:150 cm |
| Weight | 4.73 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Length:30 cm |
| Width | 30 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!