Leírás
Threefold arum twigs with LEDs
- 60 LEDs cold white (CW)
- pinkcolored beautifully flowers
- 3 pieces per set
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| 24V AC 160 mA | |
| Power consumption | 7.00 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with AC unit |
| Cable length | 3 m |
| LED type | 60 x cold white (CW) |
| Color | Pink |
| Foliage | Material:textile |
| Flowers | Color:pink |
| Material | textile |
| Dimensions | Length:85 cm |
| Weight | 0.55 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!