Leírás
Compact UV spot with E-27 socket including 5 W UV LED
- High-quality reflector
- 1 LED 5 W ultra violet (UV)
- UV effect
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via stand-alone
- With mounting bracket
- For application areas such as: Clubs/dancing school; decoration; party room; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 5 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Output power | Max. 60 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 0.75 m |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 5 W ultra violet (UV) |
| Color generation | Ultra violet (UV) |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Stand-alone |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Material | Aluminum; metal |
| Dimensions | Width:21 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 25 cm |
| Weight | 0.79 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!