Leírás
PRO mounting clamp for 35 mm tube, maximum load WLL 75 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- QUICK-LOCK hook with large wing bolt for easier mounting
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 37.5 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 75 kg |
| Tube diameter sector | 32 - 35 mm |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Black |
| Mounting screw | M8 |
| Dimensions | Length:9 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 3 cm |
| Weight | 0.16 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!