Leírás
Mounting hook for 50 mm tube, removeable support, maximum load WLL 100 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- Only for the installation at horizontal truss!
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 50 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 100 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Black |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:17.50 cm |
| Width | 3.50 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.43 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!