Leírás
PRO mounting hook, QUICK-LOCK screw for 50 mm tube, maximum load WLL 250 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- QUICK-LOCK hook with large wing bolt for easier mounting
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 125 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 250 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Aluminum casting |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:19 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.51 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!