Leírás
Mounting hook for 25 mm tube, maximum load WLL 20 kg
- Hook for installing projectors, lighting effects etc. via a truss system
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 10 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 20 kg |
| Tube diameter sector | 22 - 25 mm |
| Material | Steel |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M8 |
| Dimensions | Length:9 cm |
| Width | 2 cm |
| Depth | 9.50 cm |
| Weight | 0.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!