Leírás
Mounting hook for 50 mm tube, maximum load WLL 30 kg
- C-hook for suspending crossbeams, Alu-Bars, aluminum tubes etc.
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 15 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 30 kg |
| Tube diameter sector | 45 - 50 mm |
| Material | Steel |
| Color | Silver |
| Mounting screw | M10 |
| Dimensions | Length:20.50 cm |
| Width | 3 cm |
| Depth | 9.5 cm |
| Weight | 0.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!