Leírás
Adapter from 15 - 54.5 cm, maximum load WLL 500 kg
- Truss adapter for truss systems up to 55 mm diameter
- Adjustable clamps
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load BGV C1 (8-fold) | 250 kg |
| Maximum load WLL (4-fold) | 500 kg |
| Attachment system | Ø 54 mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Width | Maximum:54.5 cm |
| Minimum | 15 cm |
| Dimensions | Width:63 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 5.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!