Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Ceiling mountable confetti machine
- When installed on the ceiling or truss, it spreads the confetti via a powerful fan far throughout the room
- An attraction at all types of events
- The confetti is available in multi-color or UV-active
- Easy handling
- High quality at an affordable price
- Fun for young and old
- Control via plug and play
- Available in various sizes
- For application areas such as: Clubs/dancing school; theater; video and photography
- Very quiet working noise
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x holder
- 2 x screw
- 2 x nut
- 6 x washer
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 520 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | 1.6 m |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Black |
| Type of Confetti | Confetti |
| Storage capacity | 0.3 kg |
| Dimensions | Width:40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 41.5 cm |
| Weight | 4.20 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!