Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality aluminum winch-stand
- Easy handling
- Adjustable height
- TV spigot
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x user manual
- 1 x adapter
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 35 kg |
| Height | Maximum:370 cm above 3 sections |
| Minimum | 170 cm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Light stand/wind up |
| Material | Aluminum |
| Transport dimensions | 195 cm x 27 cm x 19 cm |
| Base area | Ø 111 cm |
| Weight | 12.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!