Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Lighting stand with crossbeam, made in EU, maximum load 30 kg, height 150-315 cm
- Stable lighting stand for mobile use
- Crossbeam with TV spigot for 4 spots
- Adjustable height
- TV spigot
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x crossbar
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Height | Maximum:315 cm |
| Minimum | 150 cm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm (short) |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Steel/magnesium; steel/magnesium |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 126 cm x 12 cm x 15 cm |
| Base area | Ø 120 cm |
| Weight | 6.70 kg |
| Crossbar | |
| Dimensions | Length:100 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!