Leírás
Nylon transport bag
- With 4 device compartments
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with nylon , black
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
Scope of delivery
Paraméterek
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Material | Nylon, water repellent |
| Color | Black |
| Device compartment | 11 cm x 11 cm x 8 cm |
| Dimensions | Length:35.5 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 0.39 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!