Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Lighting stand including crossbeam with TV spigot for 4 spots
EUROLITE STV-60-WOT EU Steel Stand black
Lighting stand, made in EU, maximum load 30 kg, height 150-315 cm
- Stable lighting stand for mobile use
- Adjustable height
- TV spigot
- Available in various colors
- Made in Europe
EUROLITE Cross Beam Q3 with TV spigot
Crossbeam with TV spigot for 4 spots
- For 4 spots
- TV spigot
- LGA tested
Scope of delivery
1 x EUROLITE STV-60-WOT EU Steel Stand black
- 1 x stand
- 1 x user manual
1 x EUROLITE Cross Beam Q3 with TV spigot
- 4 x mounting material
- 1 x crossbar
Paraméterek
| Weight | 7.68 kg |
| EUROLITE STV-60-WOT EU Steel Stand black | |
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Height | Maximum:320 cm |
| Minimum | 150 cm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Material | Steel/magnesium |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 126 cm x 12 cm x 15 cm |
| Weight | 5.65 kg |
| EUROLITE Cross Beam Q3 with TV spigot | |
| Maximum carrying capacity | 36 kg |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Dimensions | Width:120 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 2.03 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!