Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Steel lighting stand without crossbar, max. load 18 kg, max. height 340 cm
EUROLITE STV-40S-WOT Steel Stand
- Stable lighting stand for mobile use
- The telescopic tube is additionally fixed with a safety pin
- Complies with DIN 15560-27 and DIN EN ISO 12100-2
- Adjustable height
- TV spigot
EUROPALMS Tripod Cover white three sides
Cover for lighting stands
- Best suited for reproducing light projections
- Extremely stretchable cloth
- Easy installation
Scope of delivery
1 x EUROLITE STV-40S-WOT Steel Stand
- 1 x stand
- 1 x user manual
Paraméterek
| Weight | 8.51 kg |
| EUROLITE STV-40S-WOT Steel Stand | |
| Maximum carrying capacity | 18 kg |
| Standard | DIN 15560-27, DIN EN ISO 12100-2 |
| Height | Maximum:340 cm above 2 sections |
| Minimum | 150 cm |
| Attachment system | TV spigot Ø 28mm |
| Type (general stands) | Light stand/manual |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 159 cm x 18 cm x 15 cm |
| Base area | Ø 120 cm |
| Weight | 8.20 kg |
| EUROPALMS Tripod Cover white three sides | |
| Setup | Easy installation |
| Type (general stands) | Accessory |
| Color | White |
| Weight | 0.31 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!