Leírás
Smart Wi-Fi bulb RGB+CCT, controlled via app, Alexa & Google Home
OMNILUX LED E27 RGB/WW/CW WiFi
- Multicolor LED bulb with Wi-Fi technology for a smart home
- Works without a bridge or hub--simply connect to a 2.4 GHz Wi-Fi network and you're ready to go!
- Dimmer electronic; color blend stepless; color fade adjustable; color change adjustable; color selection; program selection; program speed adjustable
- Control via Smart Life app; Amazon Alexa; Google Assistant; IFTTT
- 2.4 GHz license-free worldwide
- Variable color temperature 2700 K - 6500 K
- Good color rendering index (CRI)
EUROLITE Triangle Base black
Design base with E-27 socket
- Distinctive base for 60 W lamp
- Can also be used with UV lamp
- Control via on/off switch at cable
- For application areas such as: Party room; decoration
Scope of delivery
1 x OMNILUX LED E27 RGB/WW/CW WiFi
- 1 x illuminant
- 1 x declaration of conformity
- 1 x user manual
1 x EUROLITE Triangle Base black
- 1 x device
- 1 x user manual
Paraméterek
| Weight | 0.35 kg |
| OMNILUX LED E27 RGB/WW/CW WiFi | |
| IP classification | IP20 |
| Voltage (lamps) | 230 V, AC |
| Nominal wattage | 9 W |
| Base | E27 |
| Wi-Fi | Standard:IEEE 802.11 b/g/n |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 180° |
| Control | Smart Life app; Amazon Alexa; Google Assistant; IFTTT |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Color of light | Switching colors |
| Color temperature | 2700K - 6500K adjustable |
| Color rendering index (CRI) | 84 Ra |
| Construction | Bulb |
| Burning position | S180 (universal) |
| Luminous flux | 850 lm |
| Wavelength | Warm white (WW) 605 nm; cold white (CW) 452 nm; cold white (CW) 578 nm; red (R) 640 nm; green (G) 520 nm; blue (B) 456 nm |
| Lamp current | 0.08 A |
| Dimensions (LxD) | 120x60 mm |
| Housing color | Semi-transparent |
| Weight | 0.06 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | F |
| EPREL-Nr | 1023831 |
| EUROLITE Triangle Base black | |
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 60 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length | Approx. 1.8 m |
| Base | E27 |
| Control | On/off switch at cable |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 0.29 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!