Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mini battery uplight IP65 with RGBW LEDs and IR remote control
EUROLITE AKKU Mini IP UP-4 QCL Spot MK2
- Cordless, flexible and versatile
- Battery operation up to 9h depending on program used
- Integrated automatic charging of the battery and status indicator
- 4 LEDs 4 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix)
- Color blend stepless; color change adjustable; color fade adjustable
- Strobe effect; uplight effect
- Direct color selection for 10 preset colors
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via sound to light via microphone; stand-alone; IR remote control
- Flicker-free
- With a beam angle of 15°
- 4 digit 7-segment LED display
- Suitable for outdoor use IP65
- For application areas such as: Architecture; decoration; wedding/gala/events; mobile djs / entertainer; restaurants, bars and hotels; rental; advertisement/Shop window
- Application possibility: Standing
- Silent operation
EUROLITE Soft Bag for 6x AKKU Mini IP UP-4 QCL Spot MK2
Nylon transport bag
- With 6 device compartments
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with nylon , black
- Interior with foam padding
- 2 carrying straps
Scope of delivery
6 x EUROLITE AKKU Mini IP UP-4 QCL Spot MK2
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x remote control
- 1 x USB cable
1 x EUROLITE Soft Bag for 6x AKKU Mini IP UP-4 QCL Spot MK2
- 1 x bag
Paraméterek
| Weight | 7.53 kg |
| EUROLITE AKKU Mini IP UP-4 QCL Spot MK2 | |
| Power supply | 5V 1600 mA |
| IP classification | IP65 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Mains input via USB C (W) mounting version | |
| Battery pack type | 1 x lithium ion 11.1 V, 3200 mAh, 35.52 Wh |
| Battery pack | Battery operation up to 9h depending on program used |
| Recharging time 5h | |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 4 x 4 W 4in1 QCL RGBW (homogenous color mix) |
| Flash rate | 1 - 20 Hz |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Sound to light via microphone; stand-alone; IR remote control |
| Projection | Flicker-free |
| Beam angle (1/2 peak) | 15° |
| Beam angle (1/10 peak) | 30° |
| Housing color | Black |
| Display type | 4 digit 7-segment LED display |
| Dimensions | Length:10 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 12 cm |
| Weight | 1.17 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Remote control | |
| Battery | 1 x button cell CR2025 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
| EUROLITE Soft Bag for 6x AKKU Mini IP UP-4 QCL Spot MK2 | |
| Carrying strap | 2 pc/pcs |
| Material | Nylon, water repellent |
| Color | Black |
| Device compartment | 9.5 cm x 11 cm x 13 cm |
| Accessory compartment | 5 cm x 23 cm x 13 cm |
| Dimensions | Length:43.5 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 16 cm |
| Weight | 0.51 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!