Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Practical 32 A distributor in 483 mm housing (19")
- Specially designed for larger distribution needs
- With M6 earthing screw in order to ground a rig if necessary
- (19") 48.3 cm rack installation 3 U
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 380-400V AC, 50Hz |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with CEE 32A 5-pin |
| Power output | 1 x CEE 32A 5-pol (F) recessed mounting Bypass |
| 6 x safety contact (F), hinged lid mounting version fused | |
| 2 x CEE 16A 5-pol (F) recessed mounting fused | |
| Protection | 1 x fault-current circuit breaker (FI) Typ B 40A/0.03A 4-pol |
| 2 x circuit breaker C 16A 3-pol | |
| 3 x circuit breaker C 16A 1-pol | |
| Phase status display | 3 |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 3 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 29.5 cm |
| Height | 13.35 cm |
| Weight | 6.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!