Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Heavy-duty power distributor with CEE input and output
- Designed for flexible use on stage or rig
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power connection | Mains input via CEE 16A 3-pol (M) recessed mounting |
| Power output | 6 x PowerCON (gray), mounting version |
| 1 x CEE 16A 3-pol (F) recessed mounting | |
| Attachment system | M10 thread |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:28 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Weight | 0.99 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!