Leírás
Connection cable
- With shrinking hose (7 cm)
- Max. load 6 A (1380 W) up to 75 m RL can be connected
Scope of delivery
- 1 x power cord
- 1 x adapter
- 1 x tube
- 1 x end cap
Paraméterek
| IP classification | IP44 |
| Cable construction | 2 x 1.0 mm² H05RN-F |
| Cable length | Approx. 1.6 m |
| Color | Black |
| Weight | 0.19 kg |
| Adapter | |
| Pin distance | 0.5 cm |
| Tube | |
| Color | Clear |
| Dimensions | Length:7 cm |
| End cap | |
| Color | Clear |
| Inside diameter | Ø 1.2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!