Leírás
Quick link
- Complies with DIN 56927:2009-03
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load WLL (10-fold) | 350 kg |
| Standard | DIN 56927:2009-03, |
| Shape | B - big opening |
| Material | Steel, zinc-plated |
| Opening | 0-17.5 mm |
| Dimensions | Length:7.20 cm |
| Width | 10 cm |
| Depth | 3.80 cm |
| Diameter | Ø 0.80 cm |
| Weight | 0.09 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!