Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Pull-down screen with spring-roller
- Gain-factor of 1.0 for universal use
- Screen type D (diffuse) for even light reflection
- Matt, white canvas for genuine projections
- Bar-tensioned canvas to keep the fabric flat and immobile
- With surrounding black border
- Impervious to light due to black back
- White steel sheet housing in a modern look
- Stepless height adjustment
- XXL-format
- Wall mounting; ceiling mounting
- For application areas such as: Party room; home entertainment
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Format | 16:9 |
| Screen | Diagonal:(135") approx. 3.5 m |
| Image size | 300 x 168 cm |
| Gain | 1.0 |
| Viewing angle | 100° |
| Projection type | front projection |
| Type of installation | Wall mounting; ceiling mounting |
| Material | PVC polyvinyl chloride hard, 0.4 mm |
| Color | White, matte |
| Dimensions | Width:320 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 14.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!