Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Projection screen
- Stand installation tripod
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Format | 16:9 |
| Screen | Diagonal:(100") approx. 2.5 m |
| Image size | 200 x 112 cm |
| Gain | 1.2 |
| Viewing angle | 160° |
| Projection type | front projection |
| Type of installation | Stand installation tripod |
| Material | PVC polyvinyl chloride hard; steel (powder-coated) |
| Color | White |
| Transport dimensions | 17 cm x 8 cm x 221 cm |
| Mounting size max. | 216 cm x 76 cm x 210 cm |
| Weight | 8.87 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!