Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Asymmetrical floodlight for halogen pole burner with a maximum of 1000 W
- Solid metal version
- High-quality reflector
- Intelligent heat-release
- Symmetrical and asymmetrical version
- For R-7-s pole-burner
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- With a beam angle of 70°
- For application areas such as: Stage; restaurants, bars and hotels; theater
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x filter frame
- 1 x grille
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | Max. 1000 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Suitable lamp | Double-sided socket R7s |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 1.0 mm² H05SS-F |
| Cable length | Approx. 0.9 m |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 70° |
| Beam angle (1/10 peak) | 100° |
| Housing color | Black |
| Material | Metal, 2 mm |
| Dimensions | Width:35 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 29.5 cm |
| Weight | 3.55 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 2 x Ø12mm |
| Material | Metal, 3 mm |
| Dimensions | Width:32.5 cm |
| Depth | 3 cm |
| Filter frame | |
| Material | Metal, 0.5 mm |
| Dimensions | Width:29.2 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Grille | |
| Grid size | 4 x 4 mm |
| Material | Metal |
| Dimensions | Width:26.7 cm |
| Depth | 0.2 cm |
| Height | 21.7 cm |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!