Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Asymmetrical outdoor spotlight (IP65) for 150 W discharge lamp
- Static spot
- Asymmetrical, i.e. more light upwards than downwards
- Aluminum die-cast housing
- Selectable
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- Suitable for outdoor use IP65
- Various versions available
- For application areas such as: Architecture; restaurants, bars and hotels
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 200 W |
| IP classification | IP65 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color generation | Selectable |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Silver |
| Dimensions | Width:26 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 35 cm |
| Weight | 4.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!