Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Screen with motor
- Gain-factor of 1.0 for universal use
- Screen type D (diffuse) for even light reflection
- Matt, white canvas for genuine projections
- Bar-tensioned canvas to keep the fabric flat and immobile
- With surrounding black border
- Impervious to light due to black back
- White steel sheet housing in a modern look
- Operation via low-noise motor
- Stepless height adjustment with automatic endstop
- XXL-format
- Wall mounting; ceiling mounting
- For application areas such as: Party room; home entertainment
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 31 W |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Format | 16:9 |
| Screen | Diagonal:(108") approx. 2.75 m |
| Image size | 240 x 135 cm |
| Gain | 1.0 |
| Viewing angle | 100° |
| Projection type | front projection |
| Roll up/down time | 50 s |
| Type of installation | Wall mounting; ceiling mounting |
| Color | White, matte |
| Material thickness | 0.4 mm |
| Dimensions | Width:273 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Weight | 7.50 kg |
| Power cord | |
| Cable construction | 4 x 0.5 mm² H03VV-F |
| Color | Black |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!