Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Set with motor, mirror ball and chain
- Mirror ball chain
Scope of delivery
- 1 x motor
- 1 x mirror ball
- 2 x chain
- 4 x chain link
- 3 x screw
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 3.14 kg |
| Motor | |
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 0.9 m |
| Speed | 1.5 RPM |
| Maximum load | 4 kg |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Height:8.50 cm |
| Diameter | Ø 11.5 cm |
| Weight | 0.415 kg |
| Mirror ball | |
| Dimensions | Diameter:Ø 40 cm |
| Weight | 2.6 kg |
| Chain | |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:33 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!