Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Mirror ball set including mirror-ball with a diameter of 20 cm with motor and spotlight
- Memory function saves last setting when switching off
- 2 integrated show programs
- With mounting bracket
- For application areas such as: Advertisement/Shop window; party room; clubs/dancing school; wedding/gala/events
- Very quiet working noise
- Application possibility: Suspended; wall mounting
spotlight
- 1 LED
- Strobe effect
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via sound to light via microphone; stand-alone; IR remote control
- With a beam angle of 5°
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x mirror ball
- 1 x user manual
- 1 x motor
- 1 x remote control
- 1 x battery
- 3 x screw
- 1 x chain
Paraméterek
| Attachment system | Mounting bracket |
| Weight | 1.50 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Spotlight | |
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 5 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H05VVH2-F |
| LED type | 1 |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Sound to light via microphone; stand-alone; IR remote control |
| Beam angle (1/2 peak) | 5° |
| Beam angle (1/10 peak) | 9° |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Width:12.1 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 13.7 cm |
| Weight | 0.43 kg |
| Mirror ball | |
| Dimensions | Diameter:Ø 20 cm |
| Motor | |
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4.00 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Speed | 1.5 RPM |
| Maximum load | 3 kg |
| Dimensions | Height:5.8 cm |
| Diameter | Ø 11.3 cm |
| Remote control | |
| Battery | 1 x button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!