Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Extension 90° for MCS-3148 Mobile Curtain Stand
- Allows for extension and L-shaped assembly
- Quick and easy assembly due to plug-in connections
EUROLITE MCS-1/Q 2.5-4.2m
Crossbar for MCS-4248 Mobile Curtain Stand
EUROLITE MCS-1/BP 45x45cm
Base plate for MCS-4248 Mobile Curtain Stand
EUROLITE MCS-1M/H 1.8-3m
Short vertical bar (1.8-3m) for MCS-3148 Mobile Curtain Stand
- Adjustable height
Scope of delivery
Paraméterek
| Weight | 12.80 kg |
| EUROLITE MCS-1/Q 2.5-4.2m | |
| Material | Aluminum |
| Width | Maximum:480 cm |
| Minimum | 270 cm |
| Dimensions | Diameter:Ø 3.8 cm |
| Weight | 2.35 kg |
| EUROLITE MCS-1/BP 45x45cm | |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:45 cm |
| Width | 45 cm |
| Weight | 7.70 kg |
| EUROLITE MCS-1M/H 1.8-3m | |
| Maximum load | Distributed 15 kg |
| Height | Maximum:315 cm |
| Minimum | 185 cm |
| Material | Aluminum |
| Weight | 2.38 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!