Leírás
Crossbeam for lighting stands LS-1 and LS-1T
- Lighting beam allowing to mount up to 4 spots
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Attachment system | Tube:Ø 29mm |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Width | 4.50 cm |
| Height | 11 cm |
| Weight | 1.12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!