Leírás
Universal adapter for lighting stands LS-1 and LS-1T
- Universal adapter allowing to mount a single spotlight
- Made in Europe
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Attachment system | Ø 29mm |
| M8 thread | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black, powder-coated |
| Dimensions | Width:11 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Weight | 0.26 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!