Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Compact strobe with 164 x 10 mm LED and adjustable flash frequency
- Flash frequency steplessly adjustable
- Static light dimmable via rotary control
- 146 LEDs 10 mm cold white (CW)
- Strobe effect
- Control via stand-alone; sound to light; IR remote control
- With mounting bracket
- For application areas such as: Party room; advertisement/Shop window
- Very quiet working noise
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x remote control
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 22 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 146 x 10 mm cold white (CW) |
| Flash rate | 1 - 20 Hz |
| Control | Stand-alone; sound to light; IR remote control |
| Beam angle (1/2 peak) | 11° |
| Color temperature | 6800K |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:28 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 21 cm |
| Weight | 1.43 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
| Remote control | |
| Battery | 1 x button cell 3.0 V CR2025 lithium manganese built-in |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!