Leírás
Wireless wall dimmer for RGB LED strips
- For controlling RGB LED strips 12-24 V
- Color wheel selection
- Terminals for connecting the power supply (100-240 V)
- Program speed adjustable; Dimmer electronic
- 10 integrated show programs
- Operating range up to 20m
- Flush mounting
- Finery housing (optional)
Scope of delivery
- 1 x remote control
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | Max. 1 W |
| Power connection | Mains input via screw terminal |
| Range | Range up to 20m |
| Carrier frequency | 433.920 MHz |
| Housing design | Flush mounting |
| Finery housing (optional) | |
| Dimensions | Length:8.6 cm |
| Width | 8.6 cm |
| Depth | 3.4 cm |
| Weight | 0.13 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!