Leírás
Scope of delivery
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Cable length | Approx. 0.15 m |
| Connections | Supply cord with open wires |
| Material | Plastic |
| Color | Clear; white |
| Dimensions | Length:0.16 cm |
| Width | 1 cm |
| Height | 0.4 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!