Leírás
Scope of delivery
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Cable length | 0.18 m |
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Dimensions | Length:20 cm |
| Width | 1.3 cm |
| Height | 0.7 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!