Leírás
RGB amplifier for LED strips
- LED repeater for LED strip extension
- The booster is installed between controller and strip
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 12/24V DC |
| Power consumption | Max. 60 W 12 V DC per channal |
| 120 W 24 V DC per channal | |
| Output current | Max. 3 x 5 A per channal |
| Connections | Screw terminal |
| Dimensions | Width:10 cm |
| Depth | 6.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Weight | 0.14 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!