Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Flexible LED strip, RGB, warm white and cold white
- Flexible LED strip for decorative lighting
- High-grade components and a solid construction guarantee a long service life and excellent color rendering
- Can be cut into segments of variable size
- Self-adhesive rear side
- Supplied on a plastic reel
- 300 LEDs SMD 5050 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix)
- Control via system controller
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; clubs/dancing school; installation; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
Scope of delivery
- 1 x illuminant
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 24V DC 4800 mA |
| Power consumption | 115 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Cable length | Approx. 0.15 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 300 x SMD 5050 4in1 QCL RGB/WW (homogenous color mix) |
| Control | System controller |
| Standing/fixation | Self adhesive |
| Lamps/meter | 60 pc/pcs |
| Power/meter | 23 W |
| Lamps/tube | 300 pc/pcs |
| Lamp distance | 16 mm |
| Cutting mark | 10 cm |
| Luminous flux (Lumen) per meter | 950 lm/m |
| Housing color | White |
| Dimensions | Length:500 cm |
| Width | 1.2 cm |
| Height | 0.2 cm |
| Weight | 0.15 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!