Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Controller for EUROLITE LED Pixel Tubes 360° Slim
- Controller and power supply unit for 8 LED light tubes
- Pixels individually controllable via MADRIX
- Color change adjustable; Dimmer electronic; color blend stepless
- Strobe effect
- Control via stand-alone; Art-Net; DMX; sound to light via microphone; master/slave function
- Fixtures available for LED PC-Control 512
- LCD display
- Mains input and output for power linking up to 8 units
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 350 W |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Power output | 1 x IEC connector (F) mounting version |
| DMX channels | 5; 7; 26 |
| DMX input | 1 x 3-pin XLR (M) mounting version |
| DMX output | 1 x 3-pin XLR (F) mounting version |
| Control | Stand-alone; Art-Net; DMX; sound to light via microphone; master/slave function |
| Fixtures available for | LED PC-Control 512 |
| Display type | LCD display |
| Output | 12 V DC; |
| Dimensions | Width:27 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 7.6 cm |
| Weight | 3.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!