Leírás
Scope of delivery
- 1 x bar
- 1 x screw
Paraméterek
| Housing color | Silvergrey |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø3mm |
| Material | Aluminum |
| Inside dimensions | 1.1 cm x 1.4 cm |
| Dimensions | Length:5 cm |
| Width | 1.4 cm |
| Height | 1.5 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!