Leírás
Scope of delivery
- 1 x bar
- 2 x screw
Paraméterek
| Housing color | Alu colored |
| Diameter mounting holes | 2 x Ø3mm |
| Material | Aluminum |
| Inside dimensions | 10.5 cm x 14 cm |
| Dimensions | Length:100 cm |
| Width | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Weight | 0.08 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!