Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
50 W LED floodlight with extension arm and screw terminal for fixation
The Eurolite KKL-50 LED floodlight illuminates trade fair booths, shop windows, workshops and even weatherproof outdoor areas.You can purchase the KKL-50 in three simple casing colors: black, white and silver.
- Unique design
- For tabletops with up to 40 mm strength
- 1 LED 50 W COB (chip-on-board) neutral white (NW)
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- Easy installation
- With a beam angle of 75°
- Very high color rendering index (CRI)
- Various versions available
- For application areas such as: Decoration; advertisement/Shop window; Trade fair and shop fitting
- Silent operation
- Application possibility: Suspended; wall mounting
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x knurled screw
- 1 x plate
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 50 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 1.0 mm² H05RN-F |
| Cable length | Approx. 0.8 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 50 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Setup | Easy installation |
| Beam angle (1/2 peak) | 75° |
| Beam angle (1/10 peak) | 125° |
| Color temperature | 4100K |
| Color rendering index (CRI) | 90 Ra |
| Luminous flux | 3769 lm |
| Housing color | Silver |
| Dimensions | Length:64 cm |
| Width | 20.5 cm |
| Depth | 8.5 cm |
| Weight | 2 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1273332 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!