Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Warm white 12 W LED light on an extension arm with clamp holder
The Eurolite KKL-12 LED floodlight illuminates trade fair booths, shop windows, workshops and even weatherproof outdoor areas.You can purchase the KKL-12 in three simple casing colors: black, white and silver.
- Inclination angle of the LED head manually adjustable
- Unique design
- 12 LEDs 1 W high-power warm white (WW)
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- Easy installation
- With a beam angle of 40°
- Various versions available
- For application areas such as: Decoration; Trade fair and shop fitting; advertisement/Shop window
- Silent operation
- Application possibility: Suspended; wall mounting
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x knurled screw
- 1 x plate
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 12 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 1.5 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 12 x 1 W high-power warm white (WW) |
| Inclination angle | Horizontal:320 °; vertical:85 ° |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Setup | Easy installation |
| Beam angle (1/2 peak) | 40° |
| Beam angle (1/10 peak) | 75° |
| Color temperature | 3200K |
| Illuminance in Lux (lx) | 1m:1028 lx, 3m:134 lx, 6m:38 lx |
| Luminous flux | 752 lm |
| Housing color | Black |
| Dimensions | Length:45 cm |
| Width | 13 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.81 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all); Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1263088 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!