Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof (IP54) UV spotlight with 30 W COB UV LED
- Suitable for larger distances
- 1 LED 30 W COB (chip-on-board) ultra violet (UV)
- UV effect
- The device is cooled by passive convection cooling
- Control via plug and play
- With a beam angle of 120°
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP54
- For application areas such as: Clubs/dancing school; mobile djs / entertainer; party room; restaurants, bars and hotels
- Silent operation
- Application possibility: Suspended
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 34 W |
| IP classification | IP54 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable construction | 3 x 1.0 mm² H05RN-F |
| Cable length | Approx. 1.6 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 30 W COB (chip-on-board) ultra violet (UV) |
| Cooling | Passive convection cooling |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 120° |
| Wavelength | Ultra violet (UV) 395 nm |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Material | Aluminum casting |
| Dimensions | Width:22.5 cm |
| Depth | 12.5 cm |
| Height | 19.5 cm |
| Weight | 1.34 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø12mm; 2 x Ø10mm |
| Material | Metal, 2 mm |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!