Leírás
LED swimming pool light with color change, IP65, battery operation
- Clear, faceted surface provides for unique beam effects
- Floating plastic housing with hanging loop
- 4 LEDs 3 mm R/G/B/Y
- Multi beam effect
- 7 integrated show programs
- Control via stand-alone
- Suitable for outdoor use IP65
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power consumption | Max. 0.9 W |
| IP classification | IP65 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 4 x 3 mm R/G/B/Y |
| Control | Stand-alone |
| Lead time | 0.2 s |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Housing color | Clear; blue |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Height:12 cm |
| Diameter | Ø 14.2 cm |
| Weight | 0.22 kg |
| EPREL-Nr | 2032731 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!