Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Flame caldron with LED illumination, for standing or hanging installation
- Unique effect light with flickering flame
- Deceptively genuine
- A visual highlight for your home
- Metal cauldron with 2 bright yellow 1 W LEDs
- 2 LEDs 1 W high-power yellow (Y)
- Control via plug and play
- For application areas such as: Clubs/dancing school; party room; theater; restaurants, bars and hotels
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 3 x foot
- 3 x chain
- 1 x rosette
- 1 x flame cloth
- 2 x screw
- 2 x mounting material
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 7 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Cable length | Approx. 1.5 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 2 x 1 W high-power yellow (Y) |
| Control | Plug and play |
| Housing color | Black matte |
| Material | Metal |
| Dimensions | Height:15 cm |
| Diameter | Ø 20 cm |
| Weight | 0.89 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
| Foot | |
| Material | Metal, 0.8 mm |
| Color | Black, matte |
| Dimensions | Width:7.5 cm |
| Height | 11.5 cm |
| Chain | |
| Material | Metal |
| Color | Silvergrey |
| Dimensions | Length:60 cm |
| Rosette | |
| Material | Plastic; metal |
| Color | Black |
| Flame cloth | |
| Color | Red |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!