Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-power 100 W spotlight with neutral white light
- 1 LED 100 W COB (chip-on-board) neutral white (NW)
- Control via plug and play
- With a beam angle of 20°
- Good color rendering index (CRI)
- With mounting bracket
- For application areas such as: Trade fair and shop fitting; advertisement/Shop window; video and photography
- Silent operation
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
- 1 x spotlight
- 1 x holder
- 1 x screw
- 1 x nut
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 100 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with safety plug |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 1 x 100 W COB (chip-on-board) neutral white (NW) |
| Control | Plug and play |
| Beam angle (1/2 peak) | 20° |
| Beam angle (1/10 peak) | 50° |
| Color temperature | 4000K |
| Color rendering index (CRI) | 80 Ra |
| Illuminance in Lux (lx) | 1m:29115 lx, 3m:3157 lx, 6m:849 lx |
| Luminous flux | 6500 lm |
| Housing color | Black matte |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Length:29 cm |
| Width | 17 cm |
| Height | 30 cm |
| Diameter | Ø 16 cm |
| Weight | 3.25 kg |
| Noise classification | Class 0 (no noise at all) |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1555352 |
| Mounting bracket | |
| Diameter mounting holes | 1 x Ø10mm; 2 x Ø6mm |
| Material | Metal, 2 mm |
| Power cord | |
| Cable construction | 3 x 0.75 mm² H05VV-F |
| Cable length | Approx. 1 m |
| Holder | |
| Diameter mounting holes | 6 x Ø4mm; 1 x Ø10mm |
| Material | Metal, 2 mm |
| Color | Silver |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!