Leírás
Decorative LED pendant lamp with color change
- Decorative ball lamp (15 cm) with colorful LED stars
- Lightweight, transparent plastic housing
- Low power consumption
- 48 LEDs R/G/B (homogenous color mix)
- Control via stand-alone
- For application areas such as: Party room
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 3 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Fixed power supply cord with Euro plug |
| Cable length | 1.4 m |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 48 x R/G/B (homogenous color mix) |
| Control | Stand-alone |
| Dimensions | Height:18 cm |
| Diameter | Ø 15 cm |
| Weight | 0.19 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!