Leírás
Lighting stand with crossbeam for 4 spots, maximum load 30 kg, height 140-250 cm
- With automatic lock pin
- Can also be used as a speaker stand
- Tube diameter: Ø 35 mm
- For 4 spots
- Adjustable height
- Lifting height: 1.1 m
- For application areas such as: Clubs/dancing school; party room
- With integrated air suspension, which enables effortless lowering of the load
Scope of delivery
- 1 x stand
- 1 x crossbar
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Height | Maximum:250 cm |
| Minimum | 140 cm |
| with automatic lock pin | |
| Type (general stands) | Light stand/manual; speaker stand/manual |
| Material | Steel; aluminum |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 137 cm x 19 cm x 13 cm |
| Base area | Ø 150 cm |
| Lifting height | 1.1 m |
| Weight | 5.30 kg |
| Stand | |
| Maximum load | 30 kg |
| Attachment system | Tube:Ø 35mm |
| Crossbar | |
| Maximum load | Punctual 4x 7.5 kg horizontal |
| Attachment system | M10 thread |
| 4x | |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!