Leírás
Rugged cable crossover with antislip yellow cover, maximum load 5000 kg
- For protecting your cables during events
- Signal colors for improved visability
- Made of heavy rubber for maximum stability
- Cable crossovers can easily be connected with each other
- Warning signs on the cover
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 5000 kg |
| Number of cable ways | 2 |
| Color | Black/yellow |
| Cable routing | 3 cm x 3 cm |
| Dimensions | Length:98 cm |
| Width | 24 cm |
| Height | 4.5 cm |
| Weight | 6.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!