Leírás
Mountable fuse holder with thread + nut
- For 5 x 20 mm, 250 V/10 A fuse
- Slotted bayonet cap, removable with screwdriver
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x nut
- 1 x gasket
Paraméterek
| Fuse | 5 x 20 mm, |
| Connections | Solder tail |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Mounting dimensions | Ø 1.25 cm |
| Dimensions | Length:3.5 cm |
| Diameter | Ø 1.5 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!